Oferty pracy tymczasowej przygotowane przez nasze biuro

Nasza agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Polsce i na Ukrainie przedstawia szeroki wybór interesujących ofert dla osób zza wschodniej granicy, które szukają w naszym kraju godziwego zarobku. Wśród nich znaleźć można propozycje od mniejszych i większych przedsiębiorstw, które chętnie zatrudniają zagranicznych kandydatów, spełniających dane wymagania.

Profesjonalne pośrednictwo dla pracowników zdecydowanie ułatwia cały proces zatrudnienia nie tylko dla potencjalnego kandydata, ale również dla przedsiębiorcy w Polsce. Wiemy, że pracownicy z Ukrainy to rzetelni kandydaci, którzy wzorowo wypełniają swoje obowiązki zawodowe i dlatego pragniemy umożliwiać im zdobywanie zarobków w naszym kraju.

Każdorazowo obok oferty przedstawiamy proponowaną przez danego zleceniodawcę stawkę. Dzięki temu unikamy wszelkich nieporozumień, a potencjalnym kandydatom pozwalamy na podjęcie jak najlepszej decyzji. Na liście dostępnych ofert znaleźć można zarówno propozycje dla robotników fizycznych, murarzy czy kowali, jak i dla kasjerów oraz kucharek. Szeroka wybór gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualne oferty pracy.